Berani srazili potřetí v sezoně Bruslaře a slaví doma další výhru

25. leden 2020 11:18

Zlínští hokejisté porazili i potřetí v této sezóně tým Mladé Boleslavi a potvrdili tak svou aktuální formu, stejně jako útočník Zdeněk Okál, který měl na výhře velký podíl.

Hokejisté PSG Berani Zlin porazili v utkání 39. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým Bruslařský klub Mladá Boleslav 4:1 a vyhráli doma šestý z posledních sedmi zápasů. Svobodova družina je v letošní sezoně se Středočechy stoprocentně úspěšná.

Diváci čekali na góly až do 25. minuty. Berani se ujali vedení, ale hokejisté z města automobilů rychle odpověděli vyrovnávacím gólem za pouhých 28 vteřin. Zlínští šli opět do vedení ve 32. minutě a ve třetí třetině přidali ještě dva góly.

Žižka a spol. vyhráli už devátý z posledních dvanácti utkání. Branky zaznamenali Zdeněk Okál, Jan Dufek, Ralfs Freibergs a Martin Novotný. Zlín hraje v neděli 26. ledna od 17:20 hodin doma s Energií Karlovy Vary.

autoři: HC PSG Zlín , Jakub Malovaný