Charlotte Kanyzová

manažerka komunikace

Mám na starost marketingové aktivity a firemní komunikaci.

Co v rozhlase dělám:
Starám se o interní komunikaci, PR a marketing. Pravidelně připravuji pro naše posluchače soutěže – jak ve vysílání, tak na našem Facebooku. V létě pořádám Obecní Veselice ve vybraných obcích a zajišťuji prezentaci naši stanice na různých akcích v rámci Moravskoslezského kraje :-)

Jak jsem se k této práci dostala:
Jak se to říká – ve správnou chvíli na správném místě. Momentálně zaskakuji za kolegyni, která je na mateřské dovolené :-)

Co považuji za rozhlasová "nej" v mé práci:
Lidé v rozhlase pracují srdcem a to jde, podle mého názoru, poznat. Díky různorodosti mé pozice získávám každý den nové zkušenosti. Setkávám se se zajímavými osobnostmi, které bych jinak, nebýt rozhlasu, nepotkala.

Dosavadní kariéra:
Studovala jsem na Univerzitě Tomáši Bati ve Zlíně. Během studia jsem se angažovala ve studentských spolcích, kde jsem komunikovala s partnery a zařizovala spolupráce. Když se naskytla možnost se vrátit do mé domoviny a uplatnit tak nabyté znalosti v rozhlase, nebylo nad čím přemýšlet. Český rozhlas Ostrava jsem vždy poslouchala u dědečka a babičky. Proto je to pro mě rozhlas srdcová záležitost :-)

Co jsem ochotna na sebe prozradit:
Přátelé by asi řekli, že jsem pořád vysmátá a v jednom kole. Miluji čokoládu, bez papírového diáře jsem jako bez ruky a pokojových rostlin není nikdy dost :-) Když zrovna nejsem na horách, tak sedím v kavárně s hrnkem výborné kávy a vymýšlím výlet do zahraničí.


Telefon: 
221 555 603
E-mail:
charlotte.kanyzova@rozhlas.cz

Všechny články

Stránky

Sledujte nás