Dokonalé tělo dokonalost v životě nezaručuje. Tělo potřebuje i duši, říká Bohdana Boniatti

14. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Bohdana Boniatti

Příběh Bohdany Boniatti začíná v mládí, kdy sama sebe orientovala na pěstování  těla. Byla reprezentantkou ČR ve fitness a žila v přesvědčení, že dokonalé tělo zaručuje dokonalost v životě.

Co se muselo stát, aby došla k poznání, že to dokonalé tělo potřebuje mít i duši? Proč se začala  věnovat technikám, které se orientují na komunikaci, ale taky na zdraví a duševní stránku?

Spoustu odpovědí našla v různých filozofiích a dnes je užívá ve své terapeutické praxi. V práci kloubí dva nesourodé světy. Vedle toho je vedoucí komerčního oddělení soukromé televize.

Jak balancuje mezi světem  duševních a fyzických praktik a světem ryze pragmatickým, mediálním? I na to uslyšíte odpověď.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...