Filmový koktejl

21. březen 2005
Koktejl

Filmový magazín Českého rozhlasu Ostrava nabídne rozhovor se spisovatelem a scenáristou Vladimírem Körnerem, podíváme se do frýdecko-místeckého filmového klubu, který slaví své druhé narozeniny a v rubrice Filmové premiéry zaostříme hned na 8 nových titulů. Kromě jiného to bude také filmová groteska Skřítek režiséra Tomáše Vorla a právě jeho se bude týkat také soutěž Filmového koktejlu. V pondělí krátce po 10.hodině se na vás těší Martin Novosad a Eva Lenartová.

Vysílání Českého rozhlasu Ostrava si můžete naladit na frekvenci 99,0 MHz nebo dalších frekvencích. Poslouchat nás můžete také prostřednictví internetu (v nízké, střední nebo vysoké kvalitě).

Změna v programu vyhrazena

autor: ele
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...