Fotbalisté Opavy prohráli s Bohemians a do první ligy nepostoupili
23. květen 2022
Fotbalisté Opavy zůstanou i v příští sezoně ve druhé nejvyšší soutěži. Po domácí prohře 0:1 nestačili v prvoligové baráži na Bohemians také v odvetě v Praze, kde prohráli 0:2.
Slezané mezi elitu nepostoupili i navzdory velkému množství vytvořených šancí. Právě v kvalitě zakončení viděl největší rozdíly obou týmů opavský kapitán Jan Žídek.
„Oni dali tři góly, my žádný. Jsou vidět ty zkušenosti ligových borců, že šanci umí proměnit, zatímco naši mladí potřebují šancí několik, aby ji proměnili. Ale myslím, že jsou perspektivní a mají předpoklady být dobrými ligovými hráči,“ říká Žídek.
Prvoligovou příslušnost udrželi hráči Teplic. Severočeši po domácím triumfu 3:0 remizovali ve Vlašimi 2:2.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
OVĚŘOVNA: Přední disidenti jako spolupracovníci StB? ‚Seznam není pravý, byli naopak sledovaní,‘ říká historik
-
Zaorávání toxických látek z odpadů do zemědělské půdy, popisuje v interní zprávě novou hrozbu vnitro
-
Ukrajina jako přidružený člen Unie? Jde o symboliku a politický signál, ale je to nedomyšlené, říká politolog
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka