HOBBY magazín

16. květen 2004

Druhý májový HOBBY magazín bude stejně pestrý jako jarní příroda. Vyrazíme do ní mimo jiné prostřednictvím rubriky HOBBY na zahradě, ve které přivítáme našeho odborného poradce zahradního architekta Radima Slabého z Karviné. Řeč bude o skalničkách.

Pokud máte rádi pohled na svět z koňského hřbetu, určitě si přijdete tentokrát na své. Byli jsme totiž na křtinách. Své jméno při nich získaly tři nového přírůstky, které posílily řady ostravské městské policie.

Naše třetí koníčkářské zastavení vás zavede do zoologické zahrady. Většina z nás ji tu a tam navštíví, aby se pokochala pohledem na různá cizokrajná zvířata. Málokdo přitom tuší, že takové ZOO nabízí svým návštěvníkům i celou škálu zajímavých botanických perliček.

Taková je nabídka reprízy HOBBY magazínu s datem 16.května 2004. V 15:30 vás pořadem provede Ivana Šuláková.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová