Inspirace na vánoční a adventní dekorace z výstavy Kouzlo Vánoc

28. listopad 2014

Co vše dokážou šikovné ruce žen vykouzlit z jehličí, slámy, suchých plodů a nejrůznějších přírodnin nasbíraných během roku, to ukazovala v těchto dnech ostravská výstava Kouzlo Vánoc. Zamířili jsme tam i v magazínu dobrých zpráv a zajímavostí.

Vánoční svícny, adventní věnce, svátečně nazdobené stromečky i stoly. Takovou podívanou nabídla výstava Kouzlo vánoc v sále restaurace U Chýlků v Ostravě-Hrabůvce. Vůně jehličí se na výstavě snoubila s vůní dalších nejrozmanitějších přírodnin.

Sváteční aranžmá, originální dekorace a bezpočet drobných nápadů na zkrášlení interiérů tady už tradičně vytvořily členky Svazu žen při Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu v Ostravě.

Vykouzlit si doma předvánoční atmosféru vás nemusí stát hodně času, ani hodně peněz. Chce to ale inspiraci a vědět, jak na to.

O tom, co se dělá ze šustí, jak hezky mohou vypadat další jednoduché vánoční dekorace v přírodním stylu a spoustu dobrých nápadů nabídla v našem magazínu Křížem krajem jedna z autorek ozdob Josefína Malíková.

Pořad si poslechněte v přiloženém audio souboru (viz ‚Přehrajte si celý příspěvek‘ hned pod titulkem). Tento zvukový záznam spolu s dalšími najdete také v iRadiu.

autor: čan
Spustit audio