Kapr Karel opět po roce, zajistí chutné Vánoce!

22. září 2010

Kapr Karel opět po roce, zajistí chutné Vánoce! Tak se jmenuje naše již tradiční vánoční soutěž, kterou jsme pro vás připravili společně s kaprem Karlem z Rybářství Rychvald. Chcete si nadělit ke Štědrovečerní večeři pořádného šupináče? Pak pozorně poslouchejte naše vysílání od pondělí 1. prosince.

Každý všední den budeme soutěžit dvakrát denně o dva dvoukilové kapry. "Kapr Karel" vám tak během následujících tří týdnů nadělí na šedesát svých kamarádů!

K výhře vám stačí málo. Pečlivě poslouchejte naše vysílání a po zaznění zvukového signálu "Kapr Karel opět po roce, zajistí chutné Vánoce" zavolejte k nám do studia na telefonní číslo 596 11 22 66. Kdo se dovolá jako první, získá dvě poukázky na odběr dvou dvoukilových kaprů z Rybářství Rychvald a kromě toho také jeden bonusový dárek navíc.

Od pondělí 1. prosince do pátku 19. prosince soutěžte o káď plnou ryb z Rybářství Rychvald na našich známých frekvencích: 99,0 MHz REGION * 107,3 MHz Ostravsko * 105,3 MHz Třinecko * 102,6 MHz Opavsko * 95,5 MHz Bruntálsko.

Partnerem soutěže je Rybářství Rychvald.

Logo
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.