Kdo je vítězem předposledního jarního kola soutěže ‚Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!‘?

Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!
Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!

Celotýdenní pěvecká soutěž Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! je s vámi každý všední den dopoledne v 09:50. A o víkendu hodnotíme a vybíráme vítěze.

V soutěži Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! rozhlasová porota nejvíce ocení, když dozpíváte ustřihnutý konec písničky nejen správně, ale také s chutí a od srdce. Kdo nám do soutěže volal a jak zpíval?

Slyšeli jsme hlas paní Bronislavy, která dozpívala píseň s názvem Robinson od skupiny Kamélie, zpěv paní Jany, která správně dozpívala píseň Karla Zmožka, píseň Lékořice v podání paní Ivy, píseň Ostravy dozpívanou panem Bohuslavem a v pátek zazněla píseň eSeMeS ve správném podání paní Zity z Frenštátu. Čí pěvecký výkon se rozhlasové porotě zamlouval nejvíce?

Porota v čele s Arturem Kubickou rozhodla, že digitálním rádiem ocení pěvecký výkon paní Bronislavy, která se dovolala v pondělí a úspěšně dozpívala píseň Robinson! Digitální DAB+ rádio tak posíláme paní Bronislavě do Leskovce.

Soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se můžete zúčastnit každý všední den v 09:50. Stačí v tento čas zavolat na 596112266 a zkusit správně dokončit ustřihnutou písničku. Za každý úspěšný pokus jsou soutěžící odměněni drobnou výhrou. Vyhodnocení celého týdne, tedy vítěze, který vyhrává digitální DAB+ rádio, uslyšíte vždy v sobotu v 08:50 ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Ostatní soutěžící ale také neskončí bez odměny. Každý z nich od Českého rozhlasu Ostrava dostává praktickou termosku Českého rozhlasu Ostrava. Navíc se všichni soutěžící, kteří zatím nevyhráli hlavní cenu v podobě digitálního rádia, mohou pokusit zazpívat znovu – pozor, v příštím týdnu nás čeká poslední kolo této jarní edice soutěže.

Vyhodnocení v podání Artura Kubici, který stojí v čele nezávislé rozhlasové poroty, si můžete poslechnout v audio nahrávce (viz Artur Kubica a jeho týdenní rekapitulace soutěže).

Plné znění pravidel soutěže najdete zde.