Kdo je vítězem předposledního jarního kola soutěže ‚Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!‘?

22. duben 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!

Celotýdenní pěvecká soutěž Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! je s vámi každý všední den dopoledne v 09:50. A o víkendu hodnotíme a vybíráme vítěze.

V soutěži Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! rozhlasová porota nejvíce ocení, když dozpíváte ustřihnutý konec písničky nejen správně, ale také s chutí a od srdce. Kdo nám do soutěže volal a jak zpíval?

Slyšeli jsme hlas paní Bronislavy, která dozpívala píseň s názvem Robinson od skupiny Kamélie, zpěv paní Jany, která správně dozpívala píseň Karla Zmožka, píseň Lékořice v podání paní Ivy, píseň Ostravy dozpívanou panem Bohuslavem a v pátek zazněla píseň eSeMeS ve správném podání paní Zity z Frenštátu. Čí pěvecký výkon se rozhlasové porotě zamlouval nejvíce?

Porota v čele s Arturem Kubickou rozhodla, že digitálním rádiem ocení pěvecký výkon paní Bronislavy, která se dovolala v pondělí a úspěšně dozpívala píseň Robinson! Digitální DAB+ rádio tak posíláme paní Bronislavě do Leskovce.

Soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se můžete zúčastnit každý všední den v 09:50. Stačí v tento čas zavolat na 596112266 a zkusit správně dokončit ustřihnutou písničku. Za každý úspěšný pokus jsou soutěžící odměněni drobnou výhrou. Vyhodnocení celého týdne, tedy vítěze, který vyhrává digitální DAB+ rádio, uslyšíte vždy v sobotu v 08:50 ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Ostatní soutěžící ale také neskončí bez odměny. Každý z nich od Českého rozhlasu Ostrava dostává praktickou termosku Českého rozhlasu Ostrava. Navíc se všichni soutěžící, kteří zatím nevyhráli hlavní cenu v podobě digitálního rádia, mohou pokusit zazpívat znovu – pozor, v příštím týdnu nás čeká poslední kolo této jarní edice soutěže.

Vyhodnocení v podání Artura Kubici, který stojí v čele nezávislé rozhlasové poroty, si můžete poslechnout v audio nahrávce (viz Artur Kubica a jeho týdenní rekapitulace soutěže).

Plné znění pravidel soutěže najdete zde.

Spustit audio