Kdo zpíval nejvíce od srdce v soutěži ‚Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!‘?

15. duben 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!

Celotýdenní pěvecká soutěž Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! je s vámi každý všední den dopoledne v 09:50. A o víkendu hodnotíme a vybíráme vítěze.

Nejde jen o to zazpívat perfektně jako slavík. Pěvecký výkon musí rozhlasovou porotu zkrátka zaujmout. V oblíbené pěvecké soutěži v minulém týdnu zazněly písně kapel Buty a Lucie a písně Hany Hegerové, Karla Zicha a Jaroslava Wykrenta. Zajímá vás, který zpěvák naši rozhlasovou porotu zaujal nejvíce?

Porota v čele s Arturem Kubickou rozhodla, že nejúspěšnějším zpěvákem minulého týdne byl pan Stanislav z Opavy. Ten hned v pondělí s chutí dozpíval píseň Nad stádem koní kapely Buty. Digitální DAB+ rádio tedy posíláme do Opavy a panu Stanislavovi přejeme hezký poslech třeba dalších pěveckých výkonů v dalších kolech oblíbené soutěže.

Soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se můžete zúčastnit každý všední den v 09:50. Stačí v tento čas zavolat na 596112266 a zkusit správně dokončit ustřihnutou písničku. Za každý úspěšný pokus jsou soutěžící odměněni drobnou výhrou. Vyhodnocení celého týdne, tedy vítěze, který vyhrává digitální DAB+ rádio, uslyšíte vždy v sobotu v 08:50 ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Ostatní soutěžící ale také neskončí bez odměny. Každý z nich od Českého rozhlasu Ostrava dostává poukaz do Národního divadla moravskoslezského v hodnotě 400,- Kč. Navíc se všichni soutěžící, kteří zatím nevyhráli hlavní cenu v podobě digitálního rádia, mohou pokusit zazpívat znovu.

Vyhodnocení v podání Artura Kubici, který stojí v čele nezávislé rozhlasové poroty, si můžete poslechnout v audio nahrávce (viz Artur Kubica a jeho týdenní rekapitulace soutěže).

Plné znění pravidel soutěže najdete zde.

Spustit audio