Koktejl: Blanka Šrůmová

22. únor 2006
Koktejl

Středeční Koktejl bude věnován hudbě. Hostem ve studiu bude Blanka Šrůmová, kterou možná budete znát ze skupiny Tichá dohoda. V listopadu vydala nové sólové album "Underground" a stejný název nese i kapela, se kterou se chystá na turné. Její členové doprovodí Blanku i do studia a povídat se nebude pouze o muzice, ale také o cestování.

Vysílání Českého rozhlasu Ostrava si můžete naladit na frekvenci 99,0 MHz nebo dalších frekvencích. Poslouchat nás můžete také prostřednictvím internetu (v nízké, střední nebo vysoké kvalitě).

Změna v programu vyhrazena

autor: Petr Soukup
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...