Koktejl: Léto-kruhy

17. srpen 2005
Koktejl

Konec prázdnin se v Bohumíně odehraje ve znamení multižánrového festivalu Léto-kruhy již popáté. Dřevořezbáři, kováři, děti z tvůrčí dílničky, muzikanti, přátelé prózy i poezie a mnozí další si tentokrát dají sraz přímo v centru Bohumína na náměstí T. G. Masaryka. Festival začíná v sobotu 20. srpna v 19 hodin a potrvá plných osm dní. Co vše nabídne, nám prozradí jedna z organizátorek Kamila Smigová.

Vysílání Českého rozhlasu Ostrava si můžete naladit na frekvenci 99,0 MHz nebo dalších frekvencích. Poslouchat nás můžete také prostřednictvím internetu (v nízké, střední nebo vysoké kvalitě).

Změna v programu vyhrazena

autor: Petr Soukup
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...