Koktejl: Svítání

15. březen 2006
Koktejl

Do studia ve středu dorazí muzikanti, kteří svou hudbu charakterizují jako "original czech music". Je to setkání cimbálu s elektrickou kytarou, violoncella s bicími, vzájemná úklona vícehlasů a nahoty sóla, inspirace folklórem i pohled do muzikálové tvorby. Pokud si poslechnete Koktejl se skupinou Svítání, budete moci posoudit, zda je jejich tvrzení trefné.

Vysílání Českého rozhlasu Ostrava si můžete naladit na frekvenci 99,0 MHz nebo dalších frekvencích. Poslouchat nás můžete také prostřednictvím internetu (v nízké, střední nebo vysoké kvalitě).

Změna v programu vyhrazena

autor: Petr Soukup
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...