Letní Slunohrad 2009 opět nabídne zvučná jména

24. květen 2011

Neopakovatelný zážitek přinesl loňský galakoncert pod širým nebem Letní Slunohrad 2008. Letošní třetí ročník opět přinese zvučná umělecká jména, která spojí svůj hlas s naším Ostravským rozhlasovým orchestrem. Můžete se tak těšit na známé písně v neobvyklých aranžích umocněné magickým prostředím Slezskoostravského hradu.

Letos se s orchestrem na pódiu pod hlavní věží hradu představí: Aneta Langerová, Věra Špinarová, Petra Janů, Vlasta Redl, Janek Ledecký, Petr Bende a skupina Legendy se vrací. Celým galakoncertem vás provedou známé televizní tváře - Kateřina Huberová a Petr Šiška. Ale nebojte se, žádné "horké" křeslo vás na pódiu nečeká!

Kromě skvělého hudebního zážitku můžete odejít i s hlavní výhrou - zájezdem cestovní kanceláře Čedok! Zakoupené vstupenky jsou totiž slosovatelné. Vítěz slosování pojede do Paříže (informace k zájezdu najdete na konci článku pod logy partnerů akce).

Vstupné v hodnotě 200,- Kč koupíte v předprodeji v naši recepci nebo v pobočkách Ostravského informačního servisu. Cena vstupného pro dítě do 10 let je 50,- Kč. V den koncertu bude cena vstupného na místě 250,- Kč.


Partnery Letního Slunohradu 2009 jsou:

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR, generální partner galakoncertu

CK Čedok

Program

Ostravské výstavy

Logo


Informace o slosování:
Očíslované vstupenky jsou slosovatelné v den koncertu. Jednoho šťastného výherce vylosujeme během koncertu o přestávce. Po vylosování se výherce musí na pódiu prokázat originální vstupenkou stejného čísla, jaké bylo vylosováno. Výherce získá od cestovní kanceláře Čedok autokarový zájezd do Paříže pro dvě osoby, a to v termínu 7.8. - 12.8.2009. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování a snídaně.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.