Nalaďte se na Humoriádu a vyhrajte digitální rádio DAB+

31. květen 2021

Každý všední den od 31. května do 2. července 2021 v pořadu Humoriáda probíhá na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu speciální soutěž „Nalaďte se na Humoriádu“.

Zavolejte do studia na 731 800 900 a zapojte se! V soutěžním vstupu vám moderátor položí soutěžní otázku týkající se nějakého českého herce či komika. Budete mít dvě možnosti odpovědí.

Pokud odpovíte správně, vyhráváte digitální DAB+ rádio a můžete své oblíbené pořady poslouchat v ještě lepší zvukové kvalitě. A to není všechno. Jako dárek dostanete USB-flashdisk s mp3 nahrávkou českého herce či komika, na kterého jsme se v daný den ptali, a postoupíte do pátečního finále o účast na natáčení letního speciálu Humoriády spolu s Tomášem Töpferem, Naďou Konvalinkovou a Uršulou Klukovou!

Naďa Konvalinková, Tomáš Töpfer a Uršula Kluková

Losuje se v době konání soutěže každý pátek z výherců daného týdne. Pokud vyhrajete, můžete si s sebou na natáčení může vzít jednoho blízkého člověka, ať už jde o rodinného příslušníka, kamaráda, přítele nebo přítelkyni.

Přečtěte si kompletní pravidla soutěže.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.