Nedělní Noční linka: Nádherné motivační příběhy – pohlazení pro duši

15. květen 2022

Žít život bez překážek, to bychom si přáli všichni. Jenže právě PŘEKÁŽKY mají na naší cestě svůj smysl, nemyslíte? Když je dokážeme přijmout a vyvodit z nich něco dobrého, třeba ponaučení, posouvá nás to dopředu.

Jakou překážku jste v poslední době nebo v době dávné museli přeskočit, podlézt nebo obejít? Zkrátka s čím jste se museli v život poprat? Jak velký milník ve vašem životě to byl? Kdy jste se cítili pod psa, ale dokázali jste se vzchopit? Co bylo to, co vás vzpružilo a přivedlo na správnou cestu? Nebo to byla nějaká blízka osoba, která vám pomohla? Poraďte ostatním, kteří právě neprožívají dobré období, jak z toho ven. Měli byste nějakou praktickou radu? Znáte nějaký povzbudivý citát nebo motivační příběh, který dokáže z překážky udělat výhodu? 

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.