Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! Kdo vyhrál první týden oblíbené soutěže?

4. březen 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!

Pěvecká soutěž Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se pro velký úspěch vrátila na vlny Českého rozhlasu Ostrava. V prvním soutěžním týdnu zazněly písně jako Země vzdálená Kamila Střihavky, Jožin z bažin v podání Ivana Mládka a Banjo bandu, Lady Karneval Karla Gotta a Neposlušné tenisky Lucie Bílé. Soutěžící s chutí dokončovali ustřihnuté konce známých písní, a na zoubek jejich pěveckých výkonů se podívala rozhlasová porota v čele s redaktorem Arturem Kubicou.

Hlavní výhru týdne, tedy digitální rádio DAB+, v prvním soutěžním kole letošního roku vyhrál pan Radek z Opavy, který v pátek úspěšně dozpíval píseň Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře s názvem Ani k stáru. Sestřih z celého týdne spolu s vyhodnocením Artura Kubici si můžete poslechnout v audio nahrávce.

Soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se můžete zúčastnit každý všední den v 09:50. Stačí v tento čas zavolat na 595112266 a zkusit správně dokončit ustřihnutou písničku. Za každý úspěšný pokus jsou soutěžící odměněni drobnou výhrou. Vyhodnocení celého týdne, tedy vítěze, který vyhrává digitální DAB+ rádio, uslyšíte vždy v sobotu v 08:50 ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Celá pravidla soutěže najdete zde.

Spustit audio