Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! – vyhodnocení druhého týdne soutěže

11. březen 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!

Celotýdenní pěvecká soutěž Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! je s vámi každý všední den dopoledne v 09:50. A o víkendu hodnotíme a vybíráme vítěze.

V druhém soutěžním týdnu jste si s námi zazpívali písně Už nejsem volná od Petry Janů, Sbohem galánečko Vlasty Redla, Klaunova zpověď od Petra Nováka nebo Proklínám od kapely Žentour. A kdo v týdnu od 4. do 8. března zpíval nejlépe? Na kvalitu, zajímavost i odhodlání našich soutěžících se podívala rozhlasová porota v čele s redaktorem Arturem Kubicou.

Hlavní výhru týdne, tedy přenosné digitální rádio DAB+, v druhém soutěžním kole roku 2019 vyhrála paní Šárka ze Slatiny. Ta si rozhlasovou porotu získala svým procítěným zpěvem ustřihnutého kousku písně Křídla motýli od Anety Langerové. Sestřih z celého týdne spolu s vyhodnocením Artura Kubici si můžete poslechnout v audio nahrávce.

Soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se můžete zúčastnit každý všední den v 09:50. Stačí v tento čas zavolat na 596112266 a zkusit správně dokončit ustřihnutou písničku. Za každý úspěšný pokus jsou soutěžící odměněni drobnou výhrou. Vyhodnocení celého týdne, tedy vítěze, který vyhrává digitální DAB+ rádio, uslyšíte vždy v sobotu v 08:50 ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Celá pravidla soutěže najdete zde.

Spustit audio