Patrik Kee je umělec, který svým hlasem dokáže během pár minut uhranout publikum

20. listopad 2023

V sobotu 18. listopadu oslavil své narozeniny ostravský zpěvák a hlasový improvizátor Patrik Kee. Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut uhranout publikum.

To, co dělá se svým hlasem, je totiž na tuzemské poměry velmi jedinečné. Bez obvyklé stylizace a předstírání ukazuje lidem cestu za svým vnitřním hlasem. Je to cesta, po které jdeme všichni, jenom si to mnohdy ani neuvědomujeme.

Máte-li rádi hvězdy, nenechte si ujít Patrikovo Vesmíření, ve kterém vás jeho magický hlas provede hvězdnou oblohou.

Každé setkání s tímto zpěvákem zanechá v člověku stopu něčeho nesmírně příjemného, co ve vás zůstane jako dobrý pocit, který dlouho přetrvá.

Pokud jste jméno Patrik Kee ještě nezaznamenali, máte ideální příležitost k seznámení. Nedávno oslavil své narozeniny, které rádi ozdobíme jeho písní. Příjemný poslech Českého rozhlasu Ostrava vám přeje Milan Bátor.

autor: Milan Bátor
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.