Petr Hrčka

zprávař
V rozhlase připravuji a čtu zprávy. Jsem externím spolupracovníkem a kryji tak záda našim rozhlasovým Gráciím - Lence Blažejové a Tereze Szotkowské.
02662866.jpeg

Jak jsem se k této práci dostal: Od zhruba svých deseti let jsem byl pevně rozhodnut, že budu dělat v rádiu a televizi. No a povedlo se.

Co považuji za rozhlasová "nej" v mé práci: Znáte ten pocit, když děláte něco, co máte opravdu rádi? Tak přesně to je to mé rozhlasové "nej".

Dosavadní kariéra: Ve dvaceti letech jsem zašel na konkurz do jistého regionálního rádia, kde jsem pobyl pět krásných let. Poté jsem se rozhodl něco ve svém životě změnit a tak momentálně působím v České televizi jako redaktor sportu a v Českém rozhlase jako zprávař.

Co jsem ochoten na sebe prozradit: Mám rád staré české filmy a seriály a rovněž dnes už většinou nežijící významné české herce. Nejraději pak komedie či detektivky. V tomto případě pak s chutí zvolím i francouzskou kinematografii. Miluji fotbal a sport jakéhokoliv druhu, nejraději pak v gaučové pozici. Tyto koníčky ovšem museli jít na nějaký čas stranou. Veškerý volný čas nyní patří dětem, neb jsem hrdým a šťastným otcem dvojčat.

Telefon: 596 203 173