Pondělní Noční linka: Jak si letos představujete svoje Vánoce?

14. prosinec 2020

Jaké chcete, aby byly ty letošní Vánoce? Budou konkrétně pro vás v něčem úplně jiné než dosud? A jste rádi, že se pravděpodobně nebude konat prosincové nákupní šílenství, ale naopak třeba bude čas oddat se rozjímání a pozastavení? A není právě tohle náhodou na Vánocích to nejdůležitější?

Kdo by neměl rád vánoční svátky, že? I když i tací se najdou a mají k tomu nejrůznější důvody. Leckdy i velmi pochopitelné. Prostě každý prožíváme svůj život nějak jinak a máme ty nejrůznější zkušenosti. A o tom, že ty letošní Vánoce asi budou trochu jiné, o tom není pochyb a jiné bude hlavně předvánoční období a možná je to dobře, řeknou si mnozí. Alespoň se vyhneme bláznivému shonu!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová