Přejte si a bude vám přáno. Vánoce a přelom roku v našem vysílání

22. prosinec 2017
Vánoce na Regině

Vysílání Českého rozhlasu Ostrava vám bude především příjemným společníkem. A většinu svátečního času bude hrát podle vašich přání.

Ve svátečních dnech se můžete těšit hlavně na rozšířenou Hudební poštu. Písničky na vaše přání a s vašimi přáními budeme vysílat od 11. až do 14. hodiny a v podvečer pak mezi 17. a 18. hodinou.

Na Štědrý den jsme pro vás připravili také dvouhodinový pochoutkový speciál. Pochoutky tak přinesou vánočně laděné povídání se zpěvačkou a pohádkovou čarodějnicí Lucií Bílou.

„Dozvíte se, jak se jí točila Princezna ze mlejna, jak zdobí svůj dům, proč se bojí myší, nebo jaké dárky ráda dává. Bude se u toho pít dobré pití a pouštět písničky,“ zve k poslechu moderátor a spoluautor pořadu Patrik Rozehnal.

Za zmínku určitě také stojí sdílené vysílání po 16. hodině. Hvězdné návraty přinesou po všechny tři sváteční dny spoustu humoru s pohádkovou tématikou.

A upozorňujeme ještě na pondělní Koktejl, ve kterém se setkáme s biskupkou Janou Šilerovou. Promluvíme o uplynulém roce, o lidech, o radostech i hodnotách. Máme je uspořádané? Ptát se bude Kateřina Huberová.

Na Silvestra odlehčeně

Podobně jako na Štědrý den i na Silvestra na vás čekají dvouhodinové Pochoutky, po kterých bude následovat tříhodinová Hudební pošta. Mezi 18. a 19. hodinou se pak můžete těšit na Silvestr s Arturem. Artur Kubica vám nabídne celou hodinku plnou vtipů a dobré muziky v podání Túfaranky ze Šakvic.