Připojte se k naší tradiční akci Daruj krev!

22. září 2010

Podpořte naši tradiční dobročinnou akci a staňte se dobrovolnými dárci krve. Denně lidé bojují o svůj život v nemocnicích. Denně probíhají operace, při kterých je nutná transfúze krve. Nebuďme, prosím, lhostejní a pomozme si navzájem!

Podzimní termíny naší akce Daruj krev s Českým rozhlasem Ostrava jsou 11. a 12. listopadu. Darovat krev můžete přijít v úterý, už od ranních hodin, do transfúzních stanic nemocničních objektů v Ostravě-Porubě, Frýdku-Místku, Opavě a Třinci. Ve středu 12. listopadu se pak odběry provádí v Karviné.

Dárci, kteří chtějí darovat krev v Třinci a Karviné, se musejí ohlásit na telefonních číslech. V Třinci na tel. 558 325 175 a v Karviné na tel. 596 311 775 (také na bezplatné lince 800 900 559). Na každého dárce čeká občerstvení z Linea Nivnice a milé dárky od partnerů této akce.

Připojte se k dobrovolné akci Daruj krev s Českým rozhlasem Ostrava! Děkujeme!

Hlavním partnerem akce je Severomoravská plynárenská, člen skupiny RWE.
Akci také podpořili: Slůně-Svět jazyků a Reader's Digest Výběr.

RWE
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.