Projekt D.O.R.A. Vítězové Boom Cupu se představí v živém vysílání rozhlasové Harendy

21. říjen 2016

Zveme vás do ostravského music klubu Barrák na koncert Projektu D.O.R.A. a dalších tří formací. Kapely vystoupí v rámci mimořádného vydání Harendy ve čtvrtek 3. listopadu, akce začíná v 18:04.

Vystoupení Projektu D.O.R.A. uvidíte ve video přenosu na YouTube, poslouchat můžete také na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava.

Hosty Harendy, kterou připravuje známý hudební pedagog Igor Vašut, budou v Barráku ještě další tři kapely. Tato vystoupení už ale na YouTube zaznamenávat nebudeme. Tím spíš jste na tuto jedinečnou akci do Barráku zváni!

Barrák music club

V rámci večera se kromě Projektu D.O.R.A. představí Siren Call, vídeňský projekt amerického kytaristy Jasona de Cordoby a bulharské zpěvačky a baskytaristky Yvonne Lace, ostravská kapela Nice To Meet You se zpěvačkou Terezou Vašutovou a Smetana života.

„Kapela Smetana života svůj profil na internetu nevede. Jde o vzpomínkový projekt na před deseti lety zesnulou zpěvačku, hudebnici a skladatelku Nikol Kantorovou. Bývalí členové její doprovodné kapely hrají její písničky, zpěvu se ujala učitelka zpěvu na Múzické škole v Ostravě Eva Krňávková,“ upřesnil Igor Vašut.

autor: ČRo Ostrava
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.