Sobotní Noční linka: Rodinné štěstí - našli jste ho?

1. únor 2020

Je vaše rodina nad všechny poklady? Co pro vás znamená? Kdo ji aktuálně tvoří? Dokážete se navzájem podržet? Je pro vás rodina bezpečným přístavem? Pomáháte si, podporujete se? 

Máte štěstí na tolerantní, fungující rodinu a nebo vztahy ve vaší rodině nejsou zrovna ideální? Bylo něco, co vaši rodinu ještě více upevnilo, stmelilo? A nebo vás naopak něco rozdělilo? Došlo v tomto případě pak k usmíření? Umíte si společně sednout k rodinnému stolu a probrat všechny radosti i starosti života? Promluvit si o tom co vás zrovna těší, ale i trápí, pomůžete si?

Není nad rodinné štěstí a rodinnou pospolitost. Mít podporující a chápavou rodinu je to nejvíc. Ne každý ale má to štěstí. Ne každý má rodinu plnou pochopení, lásky a tolerance.

Jak vycházíte se svou rodinou? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.