Sobotní Noční linka: Zvíře jako člen rodiny

11. listopad 2023

Které zvíře vám a vašemu životnímu stylu nejlépe vyhovuje? Máte na zvíře dostatek času? Dokážete skloubit svou práci a chov zvířete? Kdo se o zvíře postará, když jste na dovolené?

V čem nedáte na své zvíře dopustit? Jak velkou domácí zoo provozujete? Kterému zvířeti jste podobní? Vzpomenete si na svého prvního domácího mazlíčka?

Taky se vám stává, že na vás někdy přátele, kteří nemají psa nebo kočku, koukají jako na blázna, když považujete psa za regulérního člena rodiny? Koneckonců - je to pořád „jen pes” nebo „jenom kočka”. Pokud však doma jednoho z těchto chlupáčů máte, jistě si budete stát za tím, že rozhodně nejde „jen o nějaké zvíře”.

Udělejte si čas na dnešní noční linku. Na vaše odpovědi bude těšit Honza Macoun. Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.