Středeční Noční linka: Jak jste se sžili se zvířecím kamarádem?

30. říjen 2019

Dostali jste se do situace, kdy jste přišli ke zvířecímu parťákovi jako slepí k houslím? Nechtěli jste doma zvíře a dostali jste se do situace, kdy jste ho např. od někoho dostali nebo jste ho po někom zdědili? Případně jste ho našli na ulici a neměli jste srdce ho nechat nechat napospas osudu? Jak jste se sžili? Co vám nový člen rodiny přinesl do života? Z čeho jste museli naopak slevit?

Veřejnosti utkvěla v paměti jedna změna zákona od ledna 2014 - a to, že zvíře přestává být věcí. Někteří z nás se chováme ke zvířatům tak, jak si zaslouží, ale bohužel se mezi námi stále najdou jedinci, kteří si musí stále dokazovat, že vládcem na zemi je člověk.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...