Třetí týden soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! – známe vítěze!

18. březen 2019

Celotýdenní pěvecká soutěž Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! je s vámi každý všední den dopoledne v 09:50. A o víkendu hodnotíme a vybíráme vítěze.

Dokončit oblíbené písně jako Já mám ráda boogie Věry Špinarové, Boky jako skříň od Ewy Farne, Kohout od Jana Nedvěda, Lásko, voníš deštěm Marie Rottrové a Dvě malá křídla Heleny Vondráčkové – to bylo úkolem volajících během minulého týdne soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád!

Ačkoli se může zdát, že všechny tyto písně jsou notoricky známé a jejich dozpívání je tedy jednoduché, většinou tomu tak nebylo. Od středy jsme mohli slyšet odvážné, ale často neúspěšné pokusy soutěžících. Přeci jen se však vítěz skvělého přenosného digitálního rádia našel. O tom, kdo zpíval nejlépe, nejkrásněji a komu to nejlépe ladilo, rozhodla nezávislá rozhlasová porota.

Hlavní výhru týdne, tedy přenosné digitální rádio DAB+, ve třetím soutěžním kole tohoto roku vyhrál pan Josef z Frýdku-Místku. Jeho podání písně Mám boky jako skříň od Ewy Farne naši rozhlasovou porotu nadchlo. Sestřih z celého týdne spolu s vyhodnocením Artura Kubici, který stojí v čele poroty, si můžete poslechnout v audio nahrávce (viz Artur Kubica a jeho týdenní rekapitulace soutěže).

Soutěže Nůžky aneb Zpívám dobře, zpívám rád! se můžete zúčastnit každý všední den v 09:50. Stačí v tento čas zavolat na 596112266 a zkusit správně dokončit ustřihnutou písničku. Za každý úspěšný pokus jsou soutěžící odměněni drobnou výhrou. Vyhodnocení celého týdne, tedy vítěze, který vyhrává digitální DAB+ rádio, uslyšíte vždy v sobotu v 08:50 ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

Plné znění pravidel soutěže najdete zde.

autoři: Zita Šperlínová , Artur Kubica
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...