V Seniorklubu si popovídáme s emeritní pěvkyní divadla

20. prosinec 2013

Nedělní dopoledne po deváté hodině je už hezkých pár let vyhrazeno magazínu o seniorech, se seniory a nejen pro seniory. Tentokrát uslyšíte rozhovor s Věrou Heroldovou.

Hodně zpěvu a lásky k hudbě. Tak by mohl znít recept na dlouhý a bohatý život v podání Věry Heroldové. Emeritní pěvkyně Národního divadla moravskoslezského v Ostravě letos oslavila, plná elánu, 92 let a obdržela hned několik seniorských ocenění. Mimo jiné se stala ostravskou Seniorkou roku 2013.

„Více o tom uslyšíte v předvánočním vydání magazínu Seniorklub. Chybět ovšem nebude ani pravidelná rubrika Cvičte s námi! – už počtvrté to bude tai chi,“ dodává autorka pořadu Naďa Čvančarová.

Magazín Seniorklub vysíláme v neděli 22. prosince v 09:30. A pokud to náhodou nestihnete, můžete si v pondělí po 14. hodině naladit reprízu.


Kompletní program vysílání Českého rozhlasu Ostrava
Upozorňujeme, že témata pořadů či jejich hosté se mohou změnit! Děkujeme za pochopení.

autor: tif
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.