Velká letní soutěž Křížem krajem 2011

Letní soutěž Křížem krajem

Tradiční prázdninová soutěž Křížem krajem se blíží! Opět vás zavedeme na zajímavá místa našeho kraje. Letos na vás čeká dvanáct cílů - míst, ze kterých budete sbírat razítka na zadní stranu naší soutěžní karty.

Tu najdete již teď a v průběhu soutěže v informačních centrech našeho kraje, na naší recepci, u partnerů soutěže a samozřejmě v cílových místech.

Nápovědy k soutěžním otázkám, které se vztahují se k cílovým místům, uslyšíte během soutěže v našem pořadu stejného názvu Křížem krajem vysílaném každý všední den od 9:15.

Výhercem se stane soutěžící, kterému se nejlépe podaří vyplnit soutěžní kartu a to tak, že: 1. získá maximální počet razítek; 2. správně odpoví na všechny otázky. V případě shody u více soutěžících rozhoduje o pořadí správně zodpovězená tipovací otázka nebo co nejbližší tip. Kartu doručte osobně do 31. srpna na recepci ČRo Ostrava nebo zašlete na adresu: „Soutěž Křížem krajem“, Český rozhlas Ostrava, Dr. Šmerala 2, 702 00 Ostrava (termínově poslední uznané razítko pošty musí být s datem 29.8. 2011).

Letošní soutěžní karta, kromě základních pravidel, obsahuje těchto dvanáct cílů: Dřevjanka U Zbuja, Chata Lysá Hora, Hrad Starý Jičín, Penzion Rejvíz, Biskupská Kupa, Zbrašovské jeskyně, Penzion Na Jízdárně Morávka, Chata Slavíč, Zámek Linhartovy, Chata Skalka, Chata Gírová a Kamenná Chata.

Výherci se mohou letos těšit na zájezdy CK Čedok, poukázky na horská kola 4EVER, outdoorové vybavení a spoustu dalších skvělých cen!

Vyhlášení výsledků proběhne v našem vysílání v úterý 6. září v dopoledních hodinách.

Úplné znění pravidel s rozdělením cen dle pořadí najdete v přiloženém dokumentu.


Hlavní partner soutěže je: Váš regionální DENÍK

Partnery soutěže jsou:
4EVER
ČEZ
Cestovní kancelář Čedok
Beskydy.cz
InfoČesko.cz
Veolia Transport
Program
Časopis Turista
Klub českých turistů
Ski Beskydy