Velká letní soutěž: Křížem krajem Beskydami a Jeseníky

9. březen 2015
Křížem krajem Beskydami a Jeseníky

Vyhrajte poznávací zájezd po Národních parcích Chorvatska, letenky do Splitu nebo zájezd do Chorvatska pro 3 osoby. Peněžní poukázky do Hudy sportu Ostrava a předplatné deníku Právo. Poslouchejte pořad Křížem krajem, navštivte během prázdnin patnáct námi vybraných vrcholů Jeseníků a Beskyd.

Poslouchejte pořad Křížem krajem od úterý do pátku (9:15 - 10:00 hodin). V něm uslyšíte soutěžní otázky k nejvýše položeným místům našeho kraje. Odpovědi pak vepíšete do vaší soutěžní karty. Otázky najdete také na poutačích vyvěšených na jednotlivých vrcholech. Navštivte během prázdnin patnáct námi vybraných vrcholů a razítka z horských chat a rozhleden otiskněte do příslušného políčka na hrací kartě.

Výhercem se stává soutěžící, který zašle poštou do Českého rozhlasu Ostrava vyplněnou hrací kartu a bude mít co největší počet správných odpovědí a minimálně jedno razítko. V případě, že budou mít dva hráči všech 15 odpovědí správných, rozhoduje počet získaných razítek. Pokud bude mít více soutěžících stejný počet odpovědí i razítek, rozhoduje tipovací otázka.

Křížem krajem Beskydami a Jeseníky

Hrací kartu (30. 6. 2005 vyšla v deníku Právo) najdete v průběhu celé soutěže v recepci Českého rozhlasu Ostrava, v městských informačních centrech okresních měst, v horských chatách Beskyd a Jeseníků, cestovní kanceláři VÍTKOVICE TOURS, s.r.o. a v prodejně HUDY SPORTU Ostrava. Hrací kartu si můžete také stáhnout a vytisknout z přiloženého souboru.

Výsledky budou vyhlášeny ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava v pátek 2. září v dopoledních hodinách.
Partnerem soutěže je deník PRÁVO.

Plné znění pravidel soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem "Křížem krajem Beskydami a Jeseníky"