Xaver a host, Domácí štěstí... Červnové novinky v našem vysílání

Od 3. června se v našem vysílání můžete těšit na několik novinek. Odpolední rozhovor Xaver a host, ve kterém si ostřílený moderátor Luboš Xaver Veselý zve do studia známé osobnosti, nebo rubriku dobrých rad Domácí štěstí Ivy Hüttnerové.

Každý všední den po 13. hodině bude od června patřit rozhovorům, které mají šťávu. Luboš Xaver Veselý bude v živém vysílání zpovídat herce, zpěváky, sportovce, lékaře, spisovatele a další známé osobnosti. Svých hostů se bude ptát nejen na jejich práci a soukromý život, ale i na to, jaké jsou jejich sny a plány.

Iva Hüttnerová

Osvědčené rady našich babiček a prababiček připomene Domácí štěstí Ivy Hüttnerové. Jak si poradit s odstraněním skvrn, jak se zbavit otravného hmyzu nebo jak si usnadnit práci v kuchyni.

Rady do domu i do života v podání oblíbené herečky, spisovatelky a výtvarnice Ivy Hüttnerové každý den v 08:20 a 15:40 v našem vysílání.

Další změny přijdou v červenci

V souvislosti se zařazením talk show Xaver a host do všednodenních časů po 13. hodině končí vysílání cestopisného magazínu Česko – země neznámá. Podobně laděný pořad ale uslyšíte už v červenci, kdy o víkendech hodinu po poledni se ve vysílání objeví Výlety moderované Pavlem Kudrnou.

Pořady Artura Kubici S dechovkou na zločince a Chaloupka strýčka Artura dosud vysílané po 13. hodině se posunou na 14:04. A sobotní hudební rubriku Tóny málem zapomenuté budete slýchat v pondělí v 18:45.