Z autobiografické knihy Věry Špinarové bude v Rozhlasovém listování předčítat Alena Sasínová-Polarczyk

22. červen 2017

Pětidílná četba z autobiografické knihy zpěvačky Věry Špinarové Za vše můžu já zazní v pořadu Rozhlasové listování, který vysíláme každou neděli od 15:30. První díl uslyšíte už tento víkend.

Vzpomínky na život této obdivuhodné zpěvačky, která se vždy hrdě hlásila k Ostravě jako ke svému domovu, bude předčítat herečka Alena Sasínová-Polarczyk.

„Četba vznikla na základě vzpomínek Věry Špinarové, které sepsala Karin Stružková. Paní Špinarová se ve svých vzpomínkách vrací ke svému dětství, strastem i radostem manželství, bolestným chvílím i k času radosti z narození syna Adama,“ říká režisérka Rozhlasového listování Simona Nyitrayová.

První díl četby o životě Věry Špinarové uslyšíte v neděli 25. června, poslední pak 23. července. Rozhlasové listování se do našeho vysílání vrátilo po tříleté pauze letos v lednu.

Český rozhlas Ostrava naladíte v pásmu FM na frekvencích: REGION (větší část kraje) 99,0 MHz, Ostravsko 107,3 MHz, Těšínsko 105,3 MHz, Opavsko 102,6 MHz, Bruntálsko 95,5 MHz a Hradec nad Moravicí 91,9 MHz.

Naše vysílání můžete poslouchat také na internetu prostřednictvím našeho přehrávače nebo na adrese play.cz.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser