Anketa rozhodne o budoucnosti sdílených elektrokoloběžek ve Frýdku-Místku
28. srpen 2023 06:20
Radní ve Frýdku-Místku řeší, co dál se sdílenými elektrokoloběžkami. Mnozí lidé kritizují, že jezdí po chodnících a že se objevují poházené po parcích. Město proto vyhlásilo pro obyvatele anketu. Podle výsledků rozhodne, jestli a jak fungování elektrokoloběžek omezí. Svůj názor mohou obyvatelé Frýdku-Místku vyjádřit v aplikaci Munipolis nebo přes odkaz na webových stránkách města.
„Výsledky tohoto dotazníku pak budou podkladem pro jednání se společností, která tu službu provozuje. Anketa by měla odrážet všechna přání, případně jestli elektrokoloběžky někde omezit,“ říká primátor Petr Korč z hnutí Naše město F-M.
Město už v minulosti nechalo snížit rychlost v památkových zónách nebo v blízkosti domovů pro seniory.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zvrat v kauze čínského špiona v Praze. Soud odmítl přijmout obžalobu, případ nařídil došetřit
-
Poplatky pro ČRo a ČT jsou přežité, tvrdí Vondráček. Podle Jakoba chce koalice změny, aby ovládla média
-
‚Budu koukat do zdi.‘ Britským mladým budou po zákazu sociálních sítí chybět alternativy pro socializaci
-
Rusové se dotkli váženého symbolu. Zasažený klášter je středem kulturnosti Ukrajiny, popisuje děkan