O pořadu Chaloupka strýčka Artura

Humorně laděný pořad plný vtipů věnovaných milovníkům přírody, chalupářům, chatařům a doplněný dobrou současnou muzikou.

Náplní jsou nejen písničky různých českých i zahraničních autorů, ale především vtipy, veselé příhody z přírody, z lesa, z chalup, z paneláků. Náplní pořadu je nedělní relaxace u rozhlasového přijímače s cílem zasmát se, odpočinout si a nabrat nové síly do dalšího týdne plného dobrých i špatných překvapení.

Pořad vznikl v lednu 2007 a je výsledkem několikaletého sondování zájmů posluchačů Českého rozhlasu Ostrava o podobný poslechový žánr. Předcházelo tomu vysílání netradičního magazínu s neobvyklým názvem Mučírna v letech 2004 a 2005, kde autor Artur Kubica naoko mučil odpůrce dechovky touto oblíbenou muzikou. Pak vznikl v roce 2006 pořad Dechovka kutila Artura, který se zabýval veselým kutilstvím všeho druhu.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
ne 14:04Ostrava

Pořad připravují

Další pořady

 • Rozhlas jede za vámi

  Nová zábavná show Aleše Cibulky se vydává na cestu po celé České republice. Každý měsíc na jiném místě a s bohatým programem.

 • Mezi nebem a zemí

  Magazín o víře a spiritualitě. Reportáže, rozhovory, pozvánky a aktuální informace o událostech duchovního života.

 • Stretnutie

  Stretnutie je vysielanie Českého rozhlasu pre slovenských spoluobčanov, ale aj pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o Slovensko a radi počúvajú slovenčinu.

 • Humoriáda

  Hodina plná humoru na vaše přání.