Čtvrteční Noční linka: Od rozhodnutí k činu

2. prosinec 2021

Jste rozvážní a obezřetní, nebo impulsivní a vždy připravení? Jak dlouhý je u vás čas, který uplyne mezi myšlenkou a samotným činem?

A už to samotné rozhodování – počítá se ve vašem případě na minuty, hodiny, dny nebo týdny? Poučili jste se, že platí dvakrát měř, jednou řež, nebo jste kvůli dlouhému přemítání promarnili příležitost?

Jistěže je něco jiného rozmyslet si, co vše nakoupit před víkendem a něco jiného vybrat tu správnou matraci, místo dovolené či volit mezi použitými a zbrusu novými lyžemi, nicméně příběhy posluchačů na téma od rozhodnutí k činu bude náplní dnešní Noční linky s Borkem Kapitančikem.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová