Čtvrteční Noční linka: Přírodní medicína na podzim

23. listopad 2023

Podzim s sebou přináší řadu nástrah na lidský organismus. Nejenže si musíme zvykat na nedostatek slunce a na nepříjemné výkyvy počasí, ale útočí na nás z každé strany různé viry a bakterie. Náš organismus potřebuje odolnost, a pokud se nemůžeme spolehnout na silnou imunitu, chřipka, kašel nebo obyčejná rýma zvítězí.

Jak se bráníte virům a bacilům, které na nás v tomto období ze všech stran útočí? Užíváte preventivně cibuli, česnek, med, šípky nebo i něco jiného? V jaké formě? Co se vám osvědčilo, co pomáhá na nachlazení, rýmu? Máte nějaký vyzkoušený recept? Vyrábíte si sami nějaké přírodní sirupy? Připravujete si čaje? Upravili jste na podzim jídelníček, obohatili ho právě o vitamíny, minerály a další nezbytné látky? Jaké recepty máte doma po babičce a maximálně vám v tomto období vyhovují? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související