Je libo kvalitní ostravský indie-rock? Podívejte se na koncert kapely Places

1. listopad 2018

Tato mladá kapela hned z kraje listopadu vnese do Studia S1 Českého rozhlasu Ostrava svěží porci alternativní muziky. Places mají na kontě 3EP, jedno album a mnoho koncertů nejen po celé republice, ale také v zahraničí.

0:00
/
0:00

Slyšet jste je mohli v průběhu letošního léta třeba na festivalech Rock for People, Metronome, Colours of Ostrava, Hradecký slunovrat a Povaleč. Koncert skupiny Places v Českém rozhlase Ostrava proběhne 1. listopadu v 18 hodin.

Hudební večer uvede Igor Vašut, který připravuje a moderuje rozhlasový pořad Harenda, jako speciální díl Harenda LIVE. Na návštěvníky koncertu čeká živý zážitek z písní, jejichž tematickým jmenovatelem je lidské nitro.

Skvělou muziku pětičlenné ostravské kapely PLACES si tak můžete přijít poslechnout přímo do Studia S1, nebo si Harendu LIVE naladit živě na vlnách Českého rozhlasu Ostrava nebo na kanále YouTube.

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.