Jiří a Marcel Zmožkovi nazpívali po 15 letech nový duet!

26. srpen 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jiří a Marcel Zmožkovi

Zatímco si většina z nás užívala léta a prázdnin, otec a syn Zmožkovi pracovali ve studiu. V červenci po dlouhých 15 letech nahráli společný duet s názvem Přítel, který nezradí.

Strůjcem spolupráce byl Jiří Zmožek, který svého syna oslovil s nápadem pozitivní a pohodové společné písně. V momentě, kdy svému synovi o celé věci telefonoval, už měl hotovou melodii. Zbývalo ji opatřit textem. A tak Marcel Zmožek zrušil dovolenou u moře a napsal slova nového hitu o tom, že život musíme brát s nadhledem a užívat si každého dne, i když to není vždy lehké. Nový duet otce a syna Zmožkových je zkrátka o pozitivním přístupu k životu a o tom, jak je důležité věřit ve šťastné konce.

Nový duet Jiřího a Marcela Zmožkových zazněl exkluzivně v premiéře na regionálních stanicích Českého rozhlasu ve čtvrteční Humoriádě (22. 8. 2019), poslechněte si záznam premiéry.

autor: JMys
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?