Jiří a Marcel Zmožkovi nazpívali po 15 letech nový duet!

26. srpen 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jiří a Marcel Zmožkovi

Zatímco si většina z nás užívala léta a prázdnin, otec a syn Zmožkovi pracovali ve studiu. V červenci po dlouhých 15 letech nahráli společný duet s názvem Přítel, který nezradí.

Strůjcem spolupráce byl Jiří Zmožek, který svého syna oslovil s nápadem pozitivní a pohodové společné písně. V momentě, kdy svému synovi o celé věci telefonoval, už měl hotovou melodii. Zbývalo ji opatřit textem. A tak Marcel Zmožek zrušil dovolenou u moře a napsal slova nového hitu o tom, že život musíme brát s nadhledem a užívat si každého dne, i když to není vždy lehké. Nový duet otce a syna Zmožkových je zkrátka o pozitivním přístupu k životu a o tom, jak je důležité věřit ve šťastné konce.

Nový duet Jiřího a Marcela Zmožkových zazněl exkluzivně v premiéře na regionálních stanicích Českého rozhlasu ve čtvrteční Humoriádě (22. 8. 2019), poslechněte si záznam premiéry.

autor: JMys
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.