Nenechte si ujít koncert NightWork ze Studia 1
Ve čtvrtek 9. dubna se můžete těšit na další hudební bonbónek v podobě živě přenášeného koncertu české skupiny NightWork. Mladí muzikanti vystoupí ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava od 18:00 a první hodinu koncertu můžete slyšet také prostřednictvím našeho vysílání.
Skupina, která vznikla jako záminka k záškoláctví, se na začátku roku 2007 prokousala až k vydání debutového alba s názvem RespectMaja. Tři členové kapely jsou také herci (Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxian), dále je tvořena jediným tanečníkem stylu A LA Tarantula Františkem Soukupem, basistou Jakubem Antlem a bubeníkem Ondřejem Slukou.
NightWork koncertuje zhruba dva roky a styl hudby se dá charakterizovat jako moderní podoba discofunky spojena částečně s elektronikou a RnB. V repertoáru skupiny najdete například poněkud zvláštní variaci na píseň Včelka Mája, koncem loňského roku pak zaujala písní Vánoční čas.
Vstupenky už neshánějte, KONCERT JE ZCELA VYPRODÁN!!! Pokud se tedy na místo nedostanete, nezoufejte. Máte možnost si koncert poslechnout prostřednictvím živého vysílání. Stačí si jen naladit jednu z frekvencí Českého rozhlasu Ostrava nebo poslouchat naše vysílání prostřednictvím internetu.
V souvislosti se zařazením přímého přenosu koncertu skupiny NightWork do vysílání, odpadnou 9. dubna pořady Rádionka a Poklady z našeho archivu. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný hudební zážitek.
Nejposlouchanější
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka


Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka