Oblíbená soutěž „Poslouchám Český rozhlas Ostrava“ je zpět

26. duben 2022

Pro velký úspěch jsme se rozhodli zopakovat únorovou soutěž o DAB+ rádia! Celý květen můžete soutěžit každý všední den o jedno digitální rádio. Registrujte se co nejdříve zasláním SMS ve tvaru „Poslouchám Český rozhlas Ostrava“ na číslo 702 005 001.

POZOR! Často se objevovala registrační SMS zpráva ve tvaru „Poslouchám rádio Ostrava“ nebo „Chci se registrovat“. Je to tvar nesprávný, a proto čísla nebyla zařazena do registračního seznamu.

Zároveň stačí vždy napsat pouze 1 SMS z 1 telefonního čísla. Každé číslo je započítáno pouze jednou, nikoliv počtem SMS.

Když vám v květnu zazvoní telefon, místo pozdravu řekněte heslo: „Poslouchám Český rozhlas Ostrava“ a rádio budete mít v kapse.

V případě, že se vám to nepodaří a místo našeho hesla řeknete například „Dobrý den“ nebo „Haló?“, výhra je pryč a šanci získává další registrovaný.

Pozorně poslouchejte, mějte telefon po celý květen u sebe a hlavně nezapomeňte na naše heslo: POSLOUCHÁM ČESKÝ ROZHLAS OSTRAVA!

autor: Anna Klepalová
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.