Oblíbená soutěž „Poslouchám Český rozhlas Ostrava“ je zpět

26. duben 2022

Pro velký úspěch jsme se rozhodli zopakovat únorovou soutěž o DAB+ rádia! Celý květen můžete soutěžit každý všední den o jedno digitální rádio. Registrujte se co nejdříve zasláním SMS ve tvaru „Poslouchám Český rozhlas Ostrava“ na číslo 702 005 001.

POZOR! Často se objevovala registrační SMS zpráva ve tvaru „Poslouchám rádio Ostrava“ nebo „Chci se registrovat“. Je to tvar nesprávný, a proto čísla nebyla zařazena do registračního seznamu.

Zároveň stačí vždy napsat pouze 1 SMS z 1 telefonního čísla. Každé číslo je započítáno pouze jednou, nikoliv počtem SMS.

Když vám v květnu zazvoní telefon, místo pozdravu řekněte heslo: „Poslouchám Český rozhlas Ostrava“ a rádio budete mít v kapse.

V případě, že se vám to nepodaří a místo našeho hesla řeknete například „Dobrý den“ nebo „Haló?“, výhra je pryč a šanci získává další registrovaný.

Pozorně poslouchejte, mějte telefon po celý květen u sebe a hlavně nezapomeňte na naše heslo: POSLOUCHÁM ČESKÝ ROZHLAS OSTRAVA!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.