Páteční Noční linka: Nejkrásnější zimní dobrodružství!

1. prosinec 2023

Přenesme se do minulosti, kdy sníh zkrášloval naše mládí a zimní dobrodružství měla úplně jiný punc. Která zimní vzpomínka z vašeho mládí vám dodnes vyvolává úsměv na tváři?

Vzpomeňte si na váš první zimní den, kdy jste se poprvé naučili bruslit na zamrzlém rybníku. Jaké to bylo? Kdo byl váš společník při nočním sáňkování a jaké památné okamžiky to přineslo? Jaká zima vám utkvěla v paměti jako ta nejmagičtější a proč? Jaký byl váš nejoblíbenější zimní sport v mládí, který byste doporučili i dnešní generaci?

Jakou píseň nebo melodií si spojujete s krásnými zimními večery a proč? Přijďte s příběhem, kdy vás zimní dobrodružství zavedlo na nečekané místo, které vám zůstalo v srdci.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.