Páteční Noční linka: Přítel po telefonu

23. duben 2021

Máte někoho, kromě Noční linky, komu můžete kdykoliv, když je třeba, zatelefonovat a nikdy vás neodmítne? Kdo je vaším přítelem "po telefonu" a vždy vás ochotně vyslechne, poradí a pomůže v kteroukoliv denní i noční dobu? 

Vyslechli jste někdy v telefonním sluchátku S.O.S. volání o pomoc od někoho z vašich blízkých nebo přátel? Pomohl i vám někdy hovor někoho z blízkých nebo přátel v těžké chvíli? Co vám možnost popovídat si s někým po telefonu dává?

Čtěte také

V životě každého člověka přijde okamžik, kdy potřebuje s někým mluvit. Potřebuje v telefonu slyšet lidský hlas, milé slovo, vyslechnout a někdy i poradit, pomoci. Když zabloudíš, tak zavolej - zpívá v jedné ze svých písní Helena Vondráčková. Daleko horší je bloudění v životě člověka, potřeba s někým promluvit, někoho slyšet.

Zda i vy máte přítele, kterému se můžete kdykoliv ozvat a zda vám v nějaké situaci právě telefonický hovor hodně pomohl, o tom si budete povídat v dnešní Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým.

Dobře víte, že i do Noční linky můžete bez ostychu zatelefonovat každou noc mezi 23:00 až 01:00 hodinou. S volajícími můžete najít i společnou cestu k řešení vašeho problému, vašeho trápení.

Máte i vy v životě skutečného přítele na zavolání, který je vždy ochoten vám naslouchat a pomoci? Na vaše příběhy a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900 a zavzpomínejte.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.