Pondělní Noční linka: Každý den se pobavit a rozptýlit!

20. duben 2020

Kde hledáte odreagování? Co vás teď těší a baví, kde se zasmějete? Jakou radost si děláte? Kdo vám naposledy udělal radost a čím? Co vás naposledy pobavilo? Možná to byl váš vnuk, který vám "brblal" do telefonu a nebo někdo ze známých?

Češi jsou známí svým smyslem pro humor a naštěstí ho neztrácí v žádné době. Po sociálních sítích kolují nejrůznější vtípky a lidé si je předávají i dál. Nejen sociální sítě ale slouží k odreagování.

Když se chcete odreagovat, pobavit, co děláte? Je to pro nás všechny určitě v této době těžší, ale radost si člověk může udělat vždycky.

Co děláte každý den pro to, abyste přišli na veselé myšlenky a co vás těší? Na vaše příběhy a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.