Přijďte se pobavit s Českým rozhlasem!

17. březen 2022

Veletrh Jarní zemědělec obohatí svým programem regionální stanice Českého rozhlasu. Oslava prvních jarních dnů proběhne v pátek 25. března na Výstavišti v Lysé nad Labem. Na co se můžete těšit?

Už 54. ročník veletrhu s názvem Jarní zemědělec je největší zahrádkářskou, zahradnickou a zemědělskou událostí. Těší se oblibě mezi odborníky i široké veřejnosti. I letos vystavovatelé představí široký sortiment jarních květin a stromků, osiv, postřiků a zahradnických pomůcek.

Český rozhlas bude mít doprovodný program na výstavě Zemědělec, kde budete mít možnost si nakoupit tuzemské plodiny, a na výstavě Chalupář, kde vám poradí se vším od oprav, rekonstrukcí až po kolaudaci.

Výstaviště otvírá v 9 hodin, rozhlasový program startuje od 10 hodin. Těšit se můžete na moderátora Patrika Rozehnala, který bude celým dnem provázet. Ve 13 hodin si k mikrofonu do pořadu Slavné dvojice pozve herečku a obdivovatelku umění našich babiček Ivu Hüttnerovou a zpěvačku a nesmrtelnou Saxanu Petru Černockou. Rozhovor bude živě a vy můžete být u toho.

Milovníci českých písniček si užijí Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu při vystoupení Pavla Vítka, Josefa Zímy, Jany Chládkové, Davida Deyla a dalších.

Český rozhlas Region nabídne v Lysé nad Labem už i čtvrteční program

  • V průběhu dne budeme rozdávat propagační předměty.
  • 13:00 - autogramiáda knihy Klukoviny Uršuly Klukové, podepisovat budou autoři Uršula Kluková a Patrik Rozehnal
  • 15:00 - autogramiáda knih Pochoutkový rok a Pochoutky z chaloupky, podepisovat budou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal.  Veletržní cena za knihu je 200 Kč.

Nenechte si ujít Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu a přijďte na Výstaviště v Lysé nad Labem!

Program Českého rozhlasu na veletrhu Jarní zemědělec
autoři: Český rozhlas , djo
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...