Sobotní Noční linka: Co nového u sousedů?

23. září 2023

Jak vycházíte se svými sousedy? Znáte se dobře? Jak jste ke svým sousedům ohleduplní? Jak řešíte případné spory? Za co vděčíte svým sousedům? Existuje ještě v dnešní době sousedská výpomoc? Víte vůbec, kdo vedle vás bydlí? V čem by se vaši sousedé mohli „zlepšit“ a za co je můžete pochválit?

Kdo má dobré sousedy, může to považovat za výhru a tiše doufat, že to tak i zůstane. Pro ostatní platí, zkuste s nimi vyjít.  Sousedské vztahy jsou námětem nejedné filmové komedie, ale v každodenním fungování mohou život na obou stranách celkem zkomplikovat.

V dnešní Noční lince z Prahy se na vaše odpovědi bude těšit Honza Macoun. Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...