Sobotní Noční linka: Ledové dobrodružství

4. listopad 2023

Vítejte u Noční linky plné odvahy a ledového dobrodružství! Dnes se ponoříme do fascinujícího světa otužování a objevíme, jak může posílit nejen tělo, ale i duši.

Jak jste poprvé přišli do styku s otužováním? Co vás motivuje, abyste skočili do ledové vody? Jaká byla vaše největší výzva, se kterou jste se při otužování setkali, a jak jste ji překonali? Máte nějaké tipy pro začátečníky, kteří se chtějí ponořit do světa otužování? Máte nějaké otužovací rituály? Jaké jste zaznamenali změny ve svém zdraví od doby, kdy jste začali otužovat? Existuje nějaký speciální rituál, který dodává vašemu otužování tu pravou atmosféru? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.