Sobotní Noční linka: Letní výprodeje

1. srpen 2020

Máte rádi letní výprodeje, či jakékoliv sezónní výprodeje a rádi se jich účastníte? Máte pocit a i zkušenost, že nakoupíte opravdu lépe a levněji? Co rádi třeba právě v letních výprodejích nakupujete? Je to převážně oblečení a obuv, nebo naopak věci pro zahradu a dům a tak podobně?

Říká se, že Češi mají slevy a výprodeje moc rádi, ale kdo někdy viděl záběry televizních kamer, když v USA začíná černý pátek, tak si myslím, že určitě ví, že jsme nákupům a slevám zdaleka tak moc nepropadli. A co vy a vaše zkušenosti, dá se podle vás výhodně ve výprodejích nakoupit nebo máte jiné způsoby jak ušetřit?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...