Sobotní Noční linka: Moje nejlepší práce v životě

9. červenec 2022

Je hodně přísloví o práci. “Práce šlechtí člověka” je jedním z nich. A kdo chce něčeho dosáhnout, musí se na tom zapracovat, protože "bez práce nejsou koláče".

Čím se živíte nebo jste se živili? Pracovali jste v oboru, který jste vystudovali? Jak vzpomínáte na své pracovně nejaktivnější roky? Co vás na vaší práci nejvíc bavilo? Vídáte se stále s kolegy z bývalých zaměstnání? Co považujete za svůj největší pracovní úspěch? A pracujete ještě stále nebo už si užíváte důchodového věku? Je lepší být zaměstnanec nebo zaměstnavatel? Jaká je nebo byla vaše první práce a jak na ni vzpomínáte? Vystřídali jste za svůj život hodně zaměstnání? Čím jste chtěli být jako malí?

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.