Středeční Noční linka: Na co se v létě nejvíc těšíte?

8. červen 2022

Pomalu se blíží léto, takže se můžeme pomalu připravovat na prázdniny a čas odpočinku. Dovolená za dveřmi! 

Na co se nejvíce těšíte? Co plánujete? Bude to dovolená doma nebo u moře? A s kým pojedete? Co má být hlavním cílem vaší dovolené? Co byste si přáli vidět nebo zažít? Chystáte na letošní léto nějakou dlouho cestu? Nebo to bude výlet za rodinou? Kdo naopak přijede za vámi na návštěvu nebo prázdninový pobyt? Budou to vnoučci nebo vaši staří známí? A jak vzpomínáte na vaše minulé dovolené? Co se vám nejvíc líbilo a
kam byste se chtěli vrátit? 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linkakde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email nocnilinka@rozhlas.cz a v době vysílání můžete volat studio ve Zlíně 731 800 900, kde se na povídání s vámi těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.